Kurulduğu günden buyana Badminton sporu alanında adından il genelinde olduğu gibi ülke genelinde de sıkça bahsettiren İbrahim Tokgöz antrenörlüğündeki Ülfet Spor Kulübü Badminton Takımı başarılarını aldığı Yılın Spor Kulübü Ödülü’yle taçlandırdı.
 
Son olarak 4-7 Haziran tarihlerinde Adana’yı temsilen Ankara’da yapılan Badminton Türkiye Şampiyonası’na katılan ve Adana ili olarak Türkiye genelindeki sporcular arasında ilk 16’ya girme ve Adanalı sporcuları Milli Takım seçmelerine gönderme başarısını gösteren Ülfet Spor Kulübü Badminton Takımı Yılın En Başarılı Spor Kulübü Ödülü’ne layık görüldü.
 
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Badminton Federasyonu Adana İl Temsilciliği tarafından organize edilen törende, en başarılı Spor Kulübü Ödülü Ülfet Spor Kulübü’ne, En Başarılı Antrenör Ödülü Ülfetspor antrenörü İbrahim Tokgöz’e, gençlerde en başarılı sporcular ödülü Ülfet Spor Kulübü sporcularından Mazlum Kaplan ve Barışcan Aydemir’e verildi. Veteranlarda Milli sporculardan Ali Dereli ve Osman Buyruk’da Yılın En Bşarılı Sporcuları ödülünü aldılar. Badminton sporuna destek veren Halk Eğitim müdürleri ve okul müdürlerİ de ödüllendirildi. Yılın İl Temsilcisi Ödülü de Ceyhun Öktem’e takdim edildi.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir